18.04 \ Wtorek \ godz. 10:30

Budynek po budynku – spacer architektoniczny dla szkół

Czy spacerując ulicami Gdyni przyglądaliście się kiedyś detalom na budynkach? Próbowaliście odgadnąć ile mają lat, jaka jest ich historia. Czy budynek obok został zbudowany wcześniej, później, a może w ogóle w innym czasie?

Zapraszamy jedną klasę na spacer ulicami śródmieścia Gdyni. Podczas wycieczki opowiemy o wybranych budynkach, które choć mniej znane są wyjątkowe. Pokażemy jak przy pomocy zaledwie kilku budynków można opowiedzieć historię architektury całego centrum Gdyni.

Chęć wzięcia udziału w warsztatach prosimy zgłaszać do koordynatorki wydarzenia, Patrycji Wójcik, mailowo na adres: p.wojcik@muzeumgdynia.pl, pytania można zadawać również telefonicznie na jeden z podanych numerów: 58 662 09 35/36/37.