Ułatwienia dostępu
PL EN
01.09 / Czwartek / godz. 17:00

Akcja rysujemy! Warsztaty z podstaw perspektywy

\ Dla dzieci
\ Wejście bezpłatne
\ Zapisy

Jeżeli jesteście zainteresowani nauką podstaw rysunku perspektywicznego, jego historią oraz chcecie zgłębić tajniki warsztatowe w inspirującej atmosferze, z pomocą przychodzi Muzeum Miasta Gdyni!
Podczas warsztatów w przestrzeni wystawy LUDZIE / MIASTO / PORT w Galerii Klif wspólnie stworzymy oryginalne prace rysunkowe.
Dzięki praktycznym zajęciom dowiecie się tego, jaka jest historia związana z budowaniem obrazu za pomocą perspektywy oraz samodzielnie stworzycie szkice, które rozwiązują tematykę perspektywy.
Zajęcia przeznaczone są dla młodzieży od (od 15 roku życia)  oraz dorosłych i prowadzone są przez Tomasza Sosnowskiego, który już od pięciu lat prowadzi w Muzeum Miasta Gdyni pracownie rysunku i malarstwa.

Bilety są dostępne w kasie Muzeum Miasta Gdyni lub na stronie www.bilety.muzeumgdynia.pl. Wszelkie pytania dotyczące wydarzenia można kierować do Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni mailowo na adres edukacja@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie na jeden z podanych numerów: 58 662 09 35/36/37.

najbliższe wydarzenia

Majestatyczny, onieśmielający, wzbudzający zachwyt i niepokój. O międzywojennym obrazie „M/S” Batory Antoniego Kierpala, prezentowanym na wystawie MORZE \ MIASTO \ PORT opowie Mateusz Kozielecki, w ramach środowych…

\ Dla wszystkich \ Wejście bezpłatne

Robert Motta od dwóch lat uczestniczy w zajęciach plastycznych „Zarys” organizowanych przez Muzeum Miasta Gdyni, które jak mówi „Dały mu okazję do powrotu do zamiłowania i  doskonalenia…

\ Dla wszystkich \ Poza MMG \ Wejście bezpłatne

Jak używać lasu – szkolenie dla nauczycieli

07.10 / Piątek / godz. 10:00

Jak używać lasu z dziećmi? To pytanie zadają sobie niejednokrotnie najbardziej obeznani specjaliści. Odpowiedzi może być wiele, a my zdradzimy Wam kilka z nich.Obcowanie z przyrodą ma…

\ Dla nauczycieli \ Poza MMG \ Wejście bezpłatne