10.12 \ Sobota \ godz. 11:00

(BRAK WOLNYCH MIEJSC) Akcja prezent: Akcja Choinka – bezpłatne warsztaty rodzinne

UWAGA! BRAK WOLNYCH MIEJSC! Miejsce, w którym odbędą się warsztaty: Leśny Ogród Botaniczny „Marszewo”, ul. Marszewska 5, 81-081 Gdynia

Dawno, dawno, bo aż pięć lat temu, po całym budynku Muzeum rozniósł się wspaniały zapach, którego nie da się pomylić z żadnym innym. Bujne i zielone choinki zatrzymały się na chwilę w sali edukacyjnej, aby po odpowiednim przystrojeniu, ruszyć dalej do nowych i przytulnych domów. Aby tradycji stało się zadość, długo oczekiwana „Akcja Choinka” powraca w 2022 r., choć tym razem w nieco innej odsłonie.

W tym roku, zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 do 12 lat z opiekunami na jedyne w swoim rodzaju warsztaty z tworzenia ozdób świątecznych. Każda z uczestniczących w akcji rodzin zaadoptuje jedną z przygotowanych dla nich choinek, którą w nadchodzącym Nowym Roku będzie mogła posadzić w swoim ogródku.

Wszelkie pytania dotyczące warsztatów można kierować do koordynatorki Olgi Lewandowskiej a adres o.lewandowska@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie na jeden z podanych numerów: 58 662 09 35/36/37.

Подія подарунок: Святкова Ялинка!

Давним давно, аж п’ять років тому, увесь будинок Музею заполонив чудовий, неповторний запах, котрий ми так добре знаємо. Густі та зелені ялинки завітали на мить до світлиці, аби причепуритися та вирушити до своїх нових, затишних осель. Згідно з традицією цього 2022 року також відбудеться довгоочікувана подія „Святкова Ялинка” в оновленому форматі.

Музей Міста Гдиня запрошує усіх дітей віком від 6 до 12 років разом з опікунами на неповторний  майстер клас по створенню святкових прикрас. Кожна родина-учасник події повернеться до дому із ялинкою, котру можна буде засадити у себе на подвір’ї в очікуванні Нового Року.

Заняття відбудуться 10 грудня  2022 року  oб 11:00 w Лісовому Ботанічному Садку “Маршево”.